ViewBoard Box
ViewBoard Box
ViewBoard Box
ViewBoard Box
ViewBoard Box
ViewBoard Box
ViewBoard Box

ViewBoard Box

Marka : Viewsonic
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
Stok Miktarı : 1

VBS200-A

 • RS232 aracılığıyla myViewBoard Manager ile uzaktan cihaz yönetimi
 • Kapsamlı myViewBoard uygulama koleksiyonuyla daha yüksek üretkenlik
 • myViewBoard Display ve ViewBoard Cast ile kapsamlı içerik paylaşım özellikleri
 • PoE (Ethernet Üzerinden Güç) aracılığıyla kesintisiz güç dağıtımı

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

ViewSonic ViewBoard Box (VBS200-A), herhangi bir monitörü, sunum ekranını veya projektörü eksiksiz bir dijital podyuma dönüştürür. Donanımınızın ömrünü uzatmak için yüksek performanslı dört çekirdekli işlemci ile donatılmış ViewBoard Box, ayrıca tüm sunum, ortak çalışma, üretkenlik ve eğlence ihtiyaçlarınız için harika bir myViewBoard uygulamaları koleksiyonuna sahiptir ve daha interaktif toplantılar ve dersler sağlar. PoE ile güçlendirilen ve geniş bağlantı seçeneklerine sahip ViewBoard Box, BT yöneticilerine nerede olurlarsa olsunlar, günün hangi saatinde olurlarsa olsunlar tüm uyumlu cihazlar için kurulumu kolay bir uzaktan yönetim sistemi sunar.

 

Sunum Yaparken Öğrenmeyi ve Etkileşimi Artırın

Tüm üretkenlik, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınız için uyumlu ekranı güçlü ve interaktif bir dijital podyuma dönüştürün. Tanıdık Android işletim sistemi ortamında myViewBoard Suite'e erişimle, içerik paylaşmak, multimedya dosyalarını oynatmak, fikirlerinizi sunmak veya uzak cihazları yönetmek çok kolay.

 

 

Her Yerde Tam Kontrol

ViewBoard Box'ı RS232 komutu aracılığıyla sezgisel myViewBoard Manager yazılımıyla birlikte kullanarak size özel mesajlar yayınlayın, cihaz işlemlerini planlayın ve bağlı tüm ekranlarda veri raporları ve ölçümler toplayın*. Yerleşik Wi-Fi 6 ile, ister interaktif düz paneller, ister projektörler veya monitörler olsun, bu cihazlarda işletim sistemi bulunmasa bile birden fazla ekran üzerinde daha hızlı uzaktan kumanda deneyimi yaşayın. *Belirli özellikler yalnızca Advanced Manager lisansıyla kullanılabilir.

 

 

Birden Fazla Katılımcı için Hızlı İçerik Paylaşımı

 

ViewBoard Box'ta yerleşik olan ViewBoard Cast çözümünü kullanarak aynı anda dört cihaza kadar yayın yapın. Bölünmüş, genişletilmiş ve gruplandırılmış ekran özellikleriyle sunucular, cihaz ne olursa olsun bir dizi yeni paylaşım olanağına sahiptir.

 

Kullanışlı Tarayıcı Tabanlı Ekran Paylaşımı

 

Herhangi bir karmaşık kurulum olmadan, ekranınızı myViewBoard Display ile paylaşın. Bu tarayıcı tabanlı yayın hizmeti, ek kablolar veya önceden indirilmiş uygulamalar olmadan uyumlu cihazlardan anında paylaşımı destekler.

 

 

Cihazınızı Eksiksiz Bir Podyum Çözümüne Dönüştürün

Çoklu bağlantı seçenekleri sunan ViewBoard Box, uyumlu çevre birimlerini ve görüntüleme cihazlarını bağlamak için bir merkez işlevi görür. Kontrol olanaklarını genişletin ve sunumunuzu aynı anda başka bir ekranda gösterirken gerçek zamanlı olarak çizin veya açıklama ekleyin.

 

Gerçek Bir Kablosuz Deneyim

 

 

Standart bir IEEE 802.3af PoE (Ethernet Üzerinden Güç) ile çalışan ViewBoard Box, ayrı bir güç kaynağına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ortamı dağınıklıktan kurtarır. Daha yüksek internet hızlarının keyfini çıkarmak ve aynı anda ViewBoard Box'a güç sağlamak için takmanız yeterlidir.

 

 

 

Anında Performans

​ViewBoard Box'ın güçlü dört çekirdekli işlemcisi ve yükseltilmiş belleği ile ekranınıza yeni bir hayat verin. USB-C ve Micro SD bağlantı noktaları ile donatılmış VBS200-A türleri, tüm uyumlu ekranlarda ve cihazlarda kararlı ve sorunsuz multimedya içerik akışı sunar.

 

 

TEKNIK ÖZELLIKLER

 

 • Platform

  İşlemci: Quad-Core ARM Cortex-A55
  RAM: 4GB
  Depolama: 16GB

 • INPUT

  HDMI: 1.4x1 (1920x1080@60Hz)

 • Çıkış

  HDMI: 2.0x1 (4K@60Hz)
  MiniDP: 1.2x1 (2K@60Hz)
  RS232: x1
  Ses: x1

 

 

Etiketler
ViewBoard, ViewBoard Box,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR