Viewsonic NMP760
Viewsonic NMP760
Viewsonic NMP760
Viewsonic NMP760
Viewsonic NMP760

Viewsonic NMP760

Marka : Viewsonic
Fiyat : ₺0,00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
Stok Miktarı : 1

ViewSonic Chromebox​

 • Google Workspace for Education kullanıcıları için hazır
 • 2,95 milyondan fazla Google Play Store uygulamasına anında erişim
 • ViewBoard, ViewSonic Monitörler ve ViewSonic Projeksiyon cihazlarıyla birlikte eksiksiz bir öğretim çözümü

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Küçük ve taşınabilir ViewSonic NMP760 Chromebox ile sınıfınıza sınıf atlatın. Chrome OS destekli bu küçük aygıtı bir monitöre veya interaktif ViewBoard ekrana bağlayarak Google Play Store’dan sevdiğiniz uygulamalara erişebiliyor ve bu sayede daha verimli dersler yapabiliyorsunuz. Google Meet ve Google Classroom ile entegre olan bu cihaz, öğretmenlerin hibrit ve uzaktan eğitim ortamlarında daha iyi sunumlar yapmalarını sağlıyor.

 

 

Her odada Google için hazır

 

Google Workspace for Education entegrasyonu ve kullanımı kolay ortak çalışma ve eğitim araçlarıyla NMP760 Chromebox, üretkenliği maksimum düzeye çıkarıyor ve her derste, her toplantıda etkileşimi artırıyor.

 

 

Parmaklarınızın ucunda geniş bilgi

Google Play Store’daki milyonlarca uygulamaya anında erişim imkanı veren NMP760 Chromebox, bir sonraki dersiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunuyor. myViewBoard Suite eğitim çözümleri ekosistemi ile birlikte eğitimciler, öğretmen onaylı binlerce Google uygulamasıyla hızla içerik üretebiliyor, kaydedebiliyor ve paylaşabiliyor. Dersler her ortamda çok daha etkileşimli hale geliyor.

 

 

Cihazlarınızla kusursuz senkronizasyon

 

Taşınabilir ve hafif NMP760’ı bir monitör, projeksiyon cihazı veya interaktif ViewBoard dokunmatik ekrana bağlayın ve sınıfınızı Chrome OS destekli bir ortak çalışma merkezine dönüştürün.

 

 

 

Ultra hızlı Wi-Fi 6 bağlantısı

 

En yeni Intel WiFi 6 bağlantı standardını kullanan bu ürünle, sevdiğiniz Google uygulamalarındaki eğitim içeriklerini öğrencilerinize yıldırım hızıyla ulaştırabiliyorsunuz.

 

TEKNIK ÖZELLIKLER

 

 • Çekirdek

  CPU: Intel Celeron 5205U İki Çekirdekli 1,8 GHz

 • Bellek

  Tür: DDR4
  Kapasite: 8GB

 • Yazılım

  İşletim Sistemi: Google Chrome OS
  Kapasite: eMMC 64GB

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR